Pro studenty VŠ

Pro studenty vysokých škol

E-kemp 2024 v Rohde & Schwarz Vimperk
Open Lightbox

Zarezervujte si své místo včas

Je tady další ročník E-kempu v Rohde & Schwarz Vimperk. Na co se můžete těšit?
  • Seznámení s produkty Rohde & Schwarz
  • Ukázka procesů a technologií ve výrobě
  • Praktická cvičení a ukázky
  • Týmové soutěže
  • Návštěva sesterského závodu v Německu
  • Večerní doprovodné programy
  • Prohlídka města Vimperk a jeho okolí

Programy R&S pro studenty vysokých škol

STIPENDIJNÍ PROGRAM

KOHO HLEDÁME & CO OČEKÁVÁME?

  • Studenty prezenční formy vysokých škol
  • Iniciativní mladé talenty se zájmem v oboru
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ nebo NJ)

JAKÉ JSOU PODMÍNKY?

  • Placená praxe v Rohde & Schwarz
  • minimálně 168 hod/rok
  • Komunikace a spolupráce s R&S během studia

CO VÁM NABÍDNEME?

  • Finanční podporu
  • Poradenství a pomoc během studia
  • Témata závěrečných prací a odborné konzultace k úspěšnému vypracování práce
  • Odborné zkušenosti z praxe
  • Jedinečné možnosti uplatnění po dokončení studia

ZÁVĚREČNÉ PRÁCE

Vyberte si pro svou závěrečnou práci jedno z námi vypsaných témat bakalářských a diplomových prací a získejte pomoc odborného konzultanta, přístup k našim technologiím i finanční odměnu za úspěšnou obhajobu.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Každý rok více než 25 témat závěrečných prací
  • Odbornou pomoc konzultanta při vypracování práce
  • Přístup k našim přístrojům a technologiím
  • Finanční odměnu až 50 000 Kč za úspěšné vypracování a obhajobu

STÁŽE A BRIGÁDY

Inženýři vimperského závodu Rohde & Schwarz se přímo podílí na vývoji nových produktů stejně jako na jejich zavádění do výroby. Jako studenti se tak setkáte se špičkovými přístroji pro pozemní, námořní i leteckou komunikaci, radiomonitoring či systémy pro zpracování zvuku i obrazu světové úrovně. Získáte zkušenosti přímo na pracovišti a budete se učit od těch nejlepších v oboru.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Odborná praxe na pozici dle Vašeho zaměření a oboru studia
  • Přátelské prostředí a profesionální tým
  • Unikátní možnost nahlédnutí do chodu světové technologické špičky

  • Platové ohodnocení dle individuálních schopností
  • Možnost bezplatného ubytování po předchozí domluvě
  • Cenné zkušenosti z praxe
  • Možnost uplatnění po dokončení studia

Napište nám a informujte se o možnostech stáží a brigád

Dominik Klement

PR a HR marketing, spolupráce s vysokými školami

Tel: (+420) 388 452 624

dominik.klement@rohde-schwarz.com

Career-Contact-Milan-Cerny-Rohde-Schwarz.jpg

Milan Černý

Vedoucí Personálního oddělení

Tel: (+420) 388 452 263

mail: milan.cerny@rohde-schwarz.com

MicrosoftTeams-image_17.png

Monika Kotherová

Spolupráce se SŠ a VOŠ

+420 388 452 828

monika.kotherova@rohde-schwarz.com

NAŠI STÁŽISTÉ A BRIGÁDNÍCI

Tomáš Smaha

Tomáš Smaha

bývalý stážista, produktový inženýr

V rámci letní placené stáže jsem se dozvěděl spoustu nových technických informací a pracoval s nejmodernějšími technologiemi.
Po absolvování VŠ jsem v Rohde & Schwarz získal pracovní uplatnění na pozici produktového inženýra a v rozvoji pokračuji dál.

Luboš Boula

Luboš Boula

bývalý brigádník, vysokoškolský student

Díky praktickým zkušenostem z Rohde & Schwarz jsem si dokázal lépe uvědomit souvislosti s teoretickým obsahem studia a měl jsem nepochybně výhodu oproti jiným studentům.
Na doporučení svého mentora jsem si také vybral téma diplomové práce. Odborné konzultace mi pomáhají při psaní a finanční odměna, kterou získám za úspěšnou obhajobu, mi pomůže do začátků mé profesní kariéry.