Manufacturing

Manufacturing : Technolog specialista (m/ž)

Info
City/region
Vimperk (Czech Republic)
Entry level
Professionals
Employment Type
Plný úvazek, doba neurčitá
Ref. Number
CZ-VIM-50864219-014

Náplň práce:

  • Rozvoj stávajících a zavádění nových výrobních technologií
  • Vedení inovativních technologických projektů
  • Účast a technologická podpora na jiných projektech
  • Stanovení technologických postupů, sledu výrobních operací, analýzy, testování
  • Definice a rozvoj interních normativů, předpisů s ohledem na mezinárodní standardy
  • Technologická podpora při řešení příčin výrobních neshod
  • Kooperace s externími specialisty a dodavateli
  • Spolupráce s vývojem a NPI zavádění nových produktů do výroby
  • Aktivní komunikace s mezinárodním týmem odborníků
  • Odborné zaškolení a kontinuální profesní rozvoj
  • Účast na odborných seminářích, veletrzích a kurzech

Application tips

Watch the video and learn all about our application process:

  • Application
  • Interview
  • Contact persons

Požadujeme:

  • Analytické myšlení
  • Schopnost inovovat a přicházet s nápady
  • Aktivní přístup
  • Samostatnost a flexibilita
  • Organizační a komunikační dovednost
  • Aktivní komunikace v AJ nebo NJ
  • Vzdělání VŠ technického zaměření

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktuje na adrese personal.vimperk@rohde-schwarz.com nebo telefonicky na čísle +420 388 452 693. Kontaktní osoba: Kateřina Koubová. Referenční číslo CZ-VIM-50864219-014
Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 80 zemích světa. ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu, nachází se v jižních Čechách a v současné době má více než 820 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Nabízíme:

  • Time off with pay compensation

    Time off with pay compensation

  • Life insurance

    Life insurance

  • Support of cultural activities

    Support of cultural activities

  • Family care

    Family care

  • Modern offices

    Modern offices

  • Housing assistance

    Housing assistance

  • Opportunities to work from home

    Opportunities to work from home

  • Flexible working hour models

    Flexible working hour models

  • Training & continuing education

    Training & continuing education

  • Pension scheme

    Pension scheme

  • Company restaurant/café

    Company restaurant/café

  • Daycare center

    Daycare center

  • Sports promotion

    Sports promotion

  • Work clothes

    Work clothes

More information

who we are

Who we are

Award

Award